Dört İşlem Görsel Çözümler (Mr. Morjinal Fikir Atölyesi)  
özgün ve mükemmel...
 
 
0   (2 1 2)   2 3 3   2 8 9 0
Meşrutiyet Mh. Dere Sk. Ar Apt. B Blok No. 19/8 Kat 3
Osmanbey 34363 Şişli, İstanbul
 
             
illüstrasyon   animasyon   web tasarımı   interaktif CD
     
         
 

» Açıkhava Reklamcılar Derneği 
ARED (Açıkhava Reklamcıları Derneği) açıkhava reklam sektöründe faaliyet gösteren firma temsilcilerini bir çatı altında toplamak, üyelerinin hak ve çıkarlarını korumak, sektörün sorunlarına çözümler bulmak, açıkhava reklam sektörünü resmi ve kamu dairelerinde, yurt dışında temsil etmek, Türkiye açıkhava reklam sektörünü daha iyi yerlere taşımak amacıyla 2000 yılında İstanbul'da 29 Kurucu Üye tarafından kurulmuştur.

» Ad(kritik).com 
Ad(kritik).com reklam eleştirmenlerinin blog sitesidir. ‘’ Reklamcının derdinden reklamcı anlar ‘’ sözüne inanmayan, mail gruplarına sıkışıp dedikodu yapmayan, gözlemlerinde ve eleştirilerinde objektif olan, iyi huylu ego sahibi bir internet sitesidir. 

» Akıl Hocası Prof Dr Ali Atıf Bir 
Prof. Dr. Ali Atıf Bir, Akıl Hocası köşesinde sadece reklam dünyasına ışık tutmuyor, uygulamalı iknanın her çeşidine ışık tutup  gündemdeki olaylara farklı bakmanızı sağlamaya çalışıyor. 

» Altı Üstü Tasarım 
Türkiye'de bilişim teknolojilerinde bir standart yok. Birçok konu, tartışılmadan, sorunlar çözülmeden, diğer sorunlarını çözmüş, sorularını sormuş devletlerin kullandığı teknolojileri kullanıyoruz.

» Ambalaj Tasarımı
Adından da anlaşılacağı gibi ambalaj tasarımı (sadece ambalaj mı, tasarım üzerine de :)) bir yığın makale mevcut...

» Ana Fikir
Anafikir.com görüşlerin paylaşıldığı bir ortamdır. İnternet’in en güzide özelliklerinden biri olan etkileşimli iletişim gücünü de kullanarak fiziksel anlamda gelişimi, değişimi ve paylaşımı hedeflemektedir.

Kısacası, fikir üretmek, edinmek ve paylaşmak için oradalar.

» Ankara Halkla İlişkiler Derneği 
Kamuoyunu etkileme ve ondan etkilenme süreci ve kimlik oluşturma sanatı olarak kısaca tanımladığımız, çağın olayı olan H.İlişkilerin önce Ankara, daha sonra da Türkiye'de tanıtımını yaparak yerinin belirlenmesini ve yaygınlaştırılarak geliştirilmesini sağlamanın yanısıra, bu alanda çalışanlar arasında gerekli olan dayanışmayı oluşturmak amacı ile kurulan AHİD, kurulduğu günden itibaren yönetim kurulu başkanlığında özverili çalışmalarına başlamıştır.

» Ankara Reklamcılar Derneği 
Ankara Reklamcılar Derneği, reklam ajanslarının ve reklamcılığın sorunlarını araştırmak ve bu doğrultuda belirlenen çözüm yollarını hayata geçirmeyi amaçlamaktadır.

» Antikunti
Hayatın aslında antikunti şeylerden oluştuğunu, kimi zaman bizi yaşama bağlayan hatta canımızı çok yakan şeylerin bile antikunti şeyler olduğunu zaman içinde öğrenmiş kişilerden oluşuyor antikunti.com.

» Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi
İletişim Fakültesi, 1965 yılında UNESCO’nun ve Gazeteciler Cemiyeti’nin katkılarıyla Basın Yayın Yüksek Okulu olarak kurulmuştur. Türkiye’de basın yayın alanında dört yıllık eğitim veren üniversite düzeyindeki ilk kurum olan bu okul, 1992 yılında İletişim Fakültesi’ne dönüştürülmüştür. 

» Aykırı Notlar 
ne: aykırı notlar adında bir blog [web log]

ne zaman: her zaman açık, belirsiz aralıklarla yazı ekleniyor

nerede: atilla.wordpress.com

nasıl: düşünceler, kelimelerle ifade ediliyor

neden: yazıyor, varlığını böyle ifa ettiğine inanıyor

kim: atilla ilhan (iü.iletişim fakültesi//öğrenci)

» Dexigner.com
Dexigner, tasarım ile ilgili haberleri, güncel etkinlikleri, tasarım yarışmalarını takip edebileceğiniz, İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanan uluslararası online tasarım yayınıdır. Dexigner, Türk tasarımcılar tarafından, tasarımcılar için hazırlanmıştır. Uluslararası bir kimliğe sahip olan Dexigner, her milleten tasarımcıların ilgiyle ve severek takip ettiği bir numaralı online tasarım yayını haline gelmiştir.